Pusula 10 Outdoor
 

 

Ürün İade


İADE :

Pusula10outdoor.com dan aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmanın garantisi altındadır. Sanal Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde üretici kaynaklı bir kusur veya eksiklik olmadığı takdirde, iade hiç bir ürün iade edilemez. 
Ancak, müşteri, ürünün bozuk veya hatalı üretim olduğunu düşünür ve firmamıza yazılı olarak açıklarsa, firmamız iade haklarını saklı tutar.

Ürün iade edilirken, ambalajı bozulmadan, suya girmeden, kullanmadan, satılabilirlik özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde info@mertsubonline.com bölümünden bizim ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade ve değişimlerde kargo masrafları alıcıya aittir.

DEĞİŞİM :

PUSULA Kamp ve Doğa Sporları Mlz tarafından internet ortamında (sanal) pazarlanmakta olan tüm ürünler, herhangi bir kusuru var ise veya ölçüleri müşteriye uymadığı takdirde faturası veya satış belgesi kopyası 7 gün içinde ibraz edilerek yenisiyle değiştirilir. 
İstenen ürünün aynısı veya başka bir ölçüsü stokta bulunmuyorsa benzeri ile değiştirilir. Müşteri aynı ürünü istediği takdirde; Firmamızın, sipariş,ithalat, dağıtım, özel izin vb. işlemlerini beklemek mecburiyetindedir. Ürünlerin menşeyleri farklı ülkeler olabilmektedir. İade ve değişimlerde kargo masrafları alıcıya aittir.

Pusula 10 Outdoor © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır